Şubat Ayının En Başarılı Aşçısı


ev yemeği sipariş, ev yemekleri siparişi

 

 

Bu aydan itibaren sizlere EvdePismis.Com’daki faaliyetlerinde en başarılı olan ve en çok tercih edilen aşçıları tanıtmaya başlıyoruz. Aldıkları yorumlar, sipariş teslim etme hızları ve toplam kazançlarını baz alarak editörlerimiz tarafından seçilecek hanımları biraz kendilerinin biraz da bizim yorumlarımız ile sizlere anlatmaya çalışacağız.

EvdePismis.Com ile amatör mutfak kariyerlerine profesyonel olarak devam eden aşçılarımızın başarılarını bizler kadar sizlerin de takdir edeceğini umuyoruz. Ne de olsa hepimiz büyük bir aileyiz. 😉

 

Bursa’da bir lezzet ustası


ev yemeği siparişi bursa

 

Şubat ayı’nın en başarılı aşçısı aynı zamanda sitemizin de en hamarat üyesi.

EvdePismis.Com’daki 30’un üzerindeki çeşidi ile Instagram‘daki 2000’in üzerindeki takipçisinin de yakından tanıdığı Sakız Ağacı (Nesli’nin Dünyası) siparişlerini en hızlı şekilde ulaştırması ve müşterilerinin tam memnuniyetini alarak bu ünvanı bizce de fazlası ile hak etmiş bulunuyor.

Sakız Ağacı, EvdePismis.Com’a katıldıktan sonra kısa süre içerisinde mutfağını oluşturup, yarattığı lezzetleri birbirinden güzel ve açıklayıcı fotoğrafları ile sergilemeye başladı. Elbette ki bu becerisi ev yemeği sipariş etmek isteyen değerli üyelerimizin gözünden de kaçmadı.

 

Bizim gözümüze takılanlar ise pek çoğu özgün olan (tarifleri gizliymiş 🙂 ) ve tatmayı heyecanla beklediğimiz ürünleri. Bunlar arasında özellikle Çarşaf Böreği, Fıstık Ezmeli Kesme Kurabiye ve Balkabaklı Kaymaklı Tiramisu söylerken bile ağzımızı sulandırmaya yetiyor.

image-1-48

image-1-55

image-1-37

Sakız Ağacı, kendi cümleleri ile EvdePismis.Com üyeliğini kısaca şöyle ifade ediyor;

“Kadın isterse her şeyi yapar dedim ve kendimi en çok mutlu hissettiğim yer olan mutfak ile başladım yolculuğa.. EvdePismis ile hayallerim gerçek oldu ve gelir elde etmeye başladım.. ve emeğin beğenilmesi, tercih edilmesi hissini tadıyorum.. Teşekkürler EvdePismis.”

Asıl biz teşekkür ediyoruz Nesli hanım. Başarılarınızın devamını diliyor, Şubat Ayının en başarılı aşçısı olarak sizi tebrik ediyoruz.

Dostlukla kalın…

Editör